Mali wojownicy świętowali Dzień Dziecka

Data: 26-06-2018    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Mali wojownicy świętowali Dzień Dziecka
Nieco później niż w kalendarzu, bo tuż po rozpoczęciu wakacji Klub Sportowy Sporty Walki Piła zaprosił swoich najmłodszych wychowanków na spotkanie z okazji Dnia Dziecka. W trakcie sympatycznej imprezy w budynku przy al. Wojska Polskiego 49b, gdzie na co dzień odbywają się treningi „Sportów Walki”, i tym razem nie zabrakło rywalizacji ze sportem w tle. W przeciwieństwie jednak do oficjalnych zawodów, pamiątkowy medal odebrał każdy uczestnik spotkania. Po emocjach czysto sportowych nadszedł czas na integrację przy grillu i zabawę na dmuchanym zamku.

Na spotkanie z młodymi sportowcami dotarli Eligiusz Komarowski – starosta pilski oraz Rafał Łaski – prezes Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Pile, którym zarząd KS Sporty Walki Piła podziękował za wydatne wspieranie codziennej działalności.

W 2018 roku na organizację wydarzeń oraz szkolenie dzieci i młodzieży Powiat Pilski przekazał KS Sporty Walki Piła dotacje w łącznej wysokości 20 850 złotych, co z pewnością pomoże w staraniach o kolejne medale w kraju i za granicą.  Warto też przypomnieć, że dzięki operatywności władz i pracowników Powiatu, w poprzednim roku przeprowadzono termomodernizację wspomnianego wcześniej budynku przy al. Wojska Polskiego 49b. Po gruntownej odnowie, obiekt prezentuje się okazale, dzięki czemu przyciąga kolejnych inwestorów, związanych nie tylko ze służbą zdrowia i sportem.