Zapraszamy na spotkanie z Aleksandrem Dobą

Data: 28-10-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z Aleksandrem Dobą Aleksander Doba w wieku 67 lat przepłynął kajakiem samotnie Atlantyk. Ten niezwykły wyczyn uhonorowano wieloma nagrodami, z tytułem Podróżnika Roku magazynu „National Geographic” na czele. Nieznany szerzej emeryt z Polic stał się bohaterem i inspiracją dla rzeszy osób na całym świecie, co sam Aleksander Doba komentuje z właściwym sobie dystansem. Już w poniedziałek, 30 października, każdy będzie mógł osobiście spotkać tego wyjątkowego podróżnika w stolicy powiatu pilskiego.

Serdecznie zapraszam na godzinę 18:00 do sali kinowej po dawnym kinie „Iskra” w Pile. Obejrzymy film „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”. Czeka nas ciekawe spotkanie, które niejednemu udowodni, że bez względu na wiek nie ma rzeczy niemożliwych, a marzenia są po to, aby je spełniać. Pan Aleksander to postać, którą warto spotkać twarzą w twarz – zachęca starosta pilski Eligiusz Komarowski, honorowy patron przedsięwzięcia, które organizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA. W przygotowanie wydarzenia zaangażowana jest także młodzież z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile. Warto dodać, że tego samego dnia o godz. 12:00 Aleksander Doba będzie podpisywał swoje książki w nowej księgarni Buuki, znajdującej się Galerii Atrium Kasztanowa.

Zapamiętajmy tę datę, przybądźmy na miejsce – 30 października (poniedziałek), godz. 18:00 – dawne kino „Iskra”, dziś Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile. Naprawdę warto!