Warcaby domeną gminy Wysoka

Data: 18-02-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Warcaby domeną gminy Wysoka

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane w Zespole Szkół nr 3 w Pile Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Warcabach Klasycznych. Firmowane przez Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy współzawodnictwo zgromadziło 59 uczniów z kilkunastu podstawówek. Największe sukcesy odnieśli reprezentanci gminy Wysoka.

Dość powiedzieć, że całe podium wśród chłopców oraz dwa spośród czterech pierwszych miejsc w gronie dziewcząt zajęli uczniowie szkół z Czajcza i Mościsk. Część z nich już wkrótce będzie mogła wziąć udział w zawodach wojewódzkich – prawo startu w poznańskim finale wywalczyło dwóch najlepszych w każdej kategorii.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, życząc powodzenia w kolejnych, nie tylko sportowych zmaganiach!

Triumfatorzy Mistrzostw w Warcabach Klasycznych

Dziewczęta:
1. Aleksandra Preihs (Zespół Szkół nr 3 w Pile) – opiekun: Sławomir Grzegorczyk
2. Maja Szulist (Zespół Szkół w Szydłowie) – opiekun: Aneta Kalczyńska
3. Aleksandra Ryś (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Czajczu) – opiekun: Łukasz Sadłowski

Chłopcy:
1. Łukasz Słowiński (Samorządowa Szkoła Podstawowa w Czajczu) – opiekun: Łukasz Sadłowski
2. Kevin Drożdżewski (Szkoła Podstawowa w Mościskach) – opiekun: Karol Thomas
3. Paweł Błoch (Szkoła Podstawowa w Mościskach) – opiekun: Karol Thomas

Klasyfikacja drużynowa – dziewczęta:
1. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Czajczu
2. Zespół Szkół w Szydłowie