Wielkanocne śniadanie w WTZ w Liszkowie

Data: 08-04-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Wielkanocne śniadanie w WTZ w Liszkowie

Święta  coraz bliżej, więc jak co roku w Warsztatach Terapii Zajęciowej odbywają się śniadania wielkanocne. Pierwsze z nich odbyło się w Liszkowie.

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Powiatu Pilskiego: wicestarosta Stefan Piechocki, skarbnik Tomasz Pawłowski, zastępca PCPR w Pile Maria Bratkowska. Obecni byli także: burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska, zastępca burmistrza Łobżenicy Józef Lewandowski, dyrektor DPS w Dębnie Filip Perliński, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Piotr Radwański, radny Rady Miejskiej w Łobżenicy Edmund Szcześniak, a także dyrektor MGOPS w Łobżenicy Anna Gryniewicz.

- Są to wyjątkowe spotkania. Spotkania z ludźmi, którzy mimo wielu przeciwności losu potrafią czerpać radość z życia, i się nią dzielić z innymi. To bardzo budujące – powiedział do zebranych wicestarosta Stefan Piechocki.

Podczas spotkania podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej w Liszkowie, przedstawili program artystyczny, który przybliżył tradycje Świąt Wielkiej Nocy. Następnie podarowali gościom własnoręcznie przygotowane upominki. Również uczestnicy WTZ otrzymali podarunki, które wywołały radość i uśmiech na ich twarzach. Po części oficjalnej wspólnie zjedzono wielkanocne śniadanie.