Powiat członkiem Lokalnej Grupy Działania

Data: 05-03-2013    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Powiat członkiem Lokalnej Grupy Działania

Miło nam poinformować, że podczas dzisiejszego posiedzenia Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Krajna nad Notecią”, które odbyło się w Krajence, w poczet członków jednogłośnie przyjęto Powiat Pilski.

Stowarzyszenie LGD „Krajna nad Notecią” rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 2007 roku. Obszarem jego działania są gminy: Złotów (gmina wiejska), Krajenka, Łobżenica, Wysoka, Wyrzysk, Miasteczko Krajeńskie, Białośliwie oraz Szydłowo. Istotą LGD jest partnerstwo trójsektorowe: sektora publicznego (administracja, instytucje i placówki samorządowe), gospodarczego (rolnicy i przedsiębiorcy) oraz społecznego (stowarzyszenia i fundacje, ruchy obywatelskie). Prezesem Zarządu Stowarzyszenia jest Karol Jagodziński.