Trwa konkurs na stanowiska dyrektorskie

Data: 06-03-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Trwa konkurs na stanowiska dyrektorskie

Zarząd Powiatu w Pile ogłosił konkursy  na stanowiska dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Łobżenicy oraz dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji w Pile. Oferty można składać do piątku, 17 marca, do godz. 15:00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pile (al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, pokój nr 111).

- W najbliższych miesiącach upływa okres powierzenia stanowiska, bądź powierzenia pełnienia obowiązków dyrektorskich osobom zarządzającym tymi placówkami obecnie, dlatego, zgodnie z ustawą o systemie oświaty, Zarząd Powiatu ogłosił stosowny konkurs. Czekamy na oferty – informuje Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Ogłoszenie o obu konkursach można znaleźć między innymi na tablicach ogłoszeń Starostwa, w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach powiatu pilskiego, na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Powiatu Pilskiego oraz tutaj.