Uroczysta Sesja Rady Miasta Piły

Data: 06-03-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Uroczysta Sesja Rady Miasta Piły

Tradycyjnie 4 marca odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta, organizowana w kolejną rocznicę potwierdzenia nadania praw miejskich Pile przez króla Zygmunta I Starego. Salę sesyjną w Inwest Parku wypełniły tego dnia setki życzeń dla władz miasta oraz jego mieszkańców. Powiat Pilski reprezentował starosta Eligiusz Komarowski, który powiedział:

- Serdecznie dziękuję za zaproszenie. Wszystkiego, co najlepsze życzę tym, którzy pracują dla dobra naszego miasta. Radnym i panu prezydentowi życzę dobrej współpracy zarówno z samorządem osiedlowym, jak również z samorządami: powiatowym, wojewódzkim i władzami krajowymi. Bo przecież miasto Piła nie jest skazane na samotne dryfowanie po morzu. To jedna z jednostek samorządu terytorialnego, która może i powinna współpracować z innymi. Ja do tej współpracy zawsze namawiam i się na nią otwieram. Wierzę, że przed nami dobry czas. Wszystkiego dobrego!