Pilanie zdobyli Kotuń

Data: 01-08-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Pilanie zdobyli Kotuń

Sześć drużyn wzięło udział w trzeciej edycji turnieju piłkarskiego „Orlik Kotuń”, który pasjonaci futbolu z tej niewielkiej miejscowości zorganizowali w ostatnią sobotę lipca. Oprócz gospodarzy, UKS 2014 Kotuń, w wakacyjnych zmaganiach dla dziewięcio- i dziesięciolatków zaprezentowały się zespoły z Szydłowa, Wysokiej, Złotowa, Dziembowa oraz Piły. I to właśnie pilanie, członkowie Football Academy, tak jak przed rokiem okazali się najlepsi, zostawiając w pokonanym polu miejscowych oraz ekipę Fair – Play Złotów. Naładowany sportowymi emocjami turniej zwieńczył obfity poczęstunek dla uczestników.

Organizatorów z Uczniowskiego Klubu Sportowego 2014 Kotuń wsparł Powiat Pilski, który na miejscu reprezentowali dwaj miłośnicy sportu: starosta Eligiusz Komarowski oraz członek zarządu Mirosław Pierko.

Więcej zdjęć: Facebook - Powiat Pilski