Prace na Złotowskiej na ukończeniu

Data: 05-05-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Prace na Złotowskiej na ukończeniu

W Łobżenicy o postępujących pracach remontowych na ulicy Złotowskiej, rozmawiał z włodarzami miasta wicestarosta Stefan Piechocki. Tematem spotkania z burmistrzem Piotrem Łososiem oraz zastępcą Józefem Lewandowskim była także współpraca, której owocem będzie uruchomienie 3-dniowego połączenia turystycznego kolejki wąskotorowej na trasie Białośliwie - Łobżenica.

Inwestycja drogowa na odcinku ponad 827 mb., której termin realizacji określono na koniec maja, przebiega zgodnie z planem.

- Ilość prac remontowych na drogach powiatu pilskiego jest coraz większa, bo i liczba wykonywanych zadań wzrasta – mówi wicestarosta Stefan Piechocki. - Postępujące prace w Łobżenicy, szczególnie na ulicy Złotowskiej, to bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy już z końcem maja w pełni będą mogli korzystać z tego odcinka.

Inwestycję, której wartość wynosi blisko 325 tysięcy złotych prowadzi firma Pol-Dróg Drawsko Pomorskie. W ramach inwestycji zostaną wykonane krawężniki, zjazdy do posesji oraz nowa nawierzchnia jezdni (warstwa wyrównawcza i ścieralna).

Hubert Adamczyk