Konsultacje w sprawie „Mapy zagrożeń”

Data: 02-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Konsultacje w sprawie „Mapy zagrożeń”

Pilska policja zachęca do udziału w konsultacjach społecznych w sprawie rodzaju i miejsc występowania zagrożeń na terenie powiatu pilskiego. Na podstawie zebranych informacji zostanie opracowana realna „Mapa zagrożeń”, która odzwierciedli rodzaj przestępstw, wykroczeń i miejsc ich występowania.

Komendant Powiatowy Policji w Pile zaprasza mieszkańców powiatu pilskiego na konsultacje społeczne, które odbędą się 11 lutego 2016 roku o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile przy ulicy Okrzei 9. Policja zachęca również do wypełnienia ankiety, w której należy wskazać zagrożenia występujące w rejonie zamieszkania.

Formy wypełnienia ankiety i udziału w konsultacjach:

• w formie elektronicznej poprzez nadsyłanie wypełnionych ankiet na adres: rzecznik@pila.policja.gov.pl (ankieta do pobrania na stronie KPP Piła)
  • w formie papierowej poprzez wypełnienie ankiety i złożenie jej w Komendzie Powiatowej Policji w Pile;
  • spotkanie 11 lutego br. w MDK w Pile (istnieje możliwość wypowiedzi oraz wypełnienia ankiety podczas spotkania).

Policja prosi o przesłanie wypełnionych ankiet do dnia 11 lutego 2016 roku. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pile pod numerem telefonu: 67 353 13 10, 67 353 13 02.

W imieniu Komendanta KPP w Pile serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i wypełnieniu ankiety!