Zrób za darmo badania profilaktyczne - Światowy Dzień Walki z Rakiem

Data: 01-02-2016    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Zrób za darmo badania profilaktyczne - Światowy Dzień Walki z Rakiem

W związku ze zbliżającym się 4 lutego 2016r. Światowym Dniem Walki z Rakiem przypominamy mieszkańcom powiatu pilskiego jak ważne w zapobieganiu chorobom nowotworowym jest wykonywanie badań profilaktycznych oraz że istnieje możliwość skorzystania z tych badań w Szpitalu Specjalistycznym w Pile.

Starostwo Powiatowe w Pile realizuje projekt pod nazwą ,,Poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu na obszarze powiatu pilskiego - profilaktyka chorób nowotworowych”. Wszystkie badania są nieodpłatne, szczegóły znajdą Państwo na stronie www.zdrowie.powiat.pila.pl.

Informujemy również, że w sobotę 6 lutego 2016 r. organizowane są dni otwarte w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym w Poznaniu gdzie istnieje możliwości skorzystania z porad i wykonania badań mammograficznych.

Serdecznie zapraszamy !