Każdy może się kształcić

Data: 20-11-2012    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Każdy może się kształcić

Nieważne ile masz lat, zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty możesz w każdym wieku – takie przesłanie towarzyszyło Dniowi Kształcenia Ustawicznego w Wielkopolsce, który został zorganizowany w sobotę, 17 listopada. Dorośli mieszkańcy Piły i okolic mogli zasięgnąć interesujących ich informacji przy stoiskach przygotowanych przez uczelnie, urzędy oraz instytucje. Głównym założeniem spotkania w hali sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica w Pile było przedstawienie możliwości stałego podnoszenia własnych kwalifikacji. Wydarzenie zorganizował Oddział Zamiejscowy w Pile Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu z Dyrektor Urszulą Hoppe na czele.

Swoje stanowiska przygotowały między innymi mające swoje siedziby w Pile: Powiatowe Centrum Edukacji, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. S. Staszica, Wyższa Szkoła Biznesu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży przy OHP, a także Wojewódzki i Powiatowy Urząd Pracy.