PUP ogłasza kolejny nabór wniosków

Data: 23-11-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

PUP ogłasza kolejny nabór wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Pile zaprasza pracodawców i osoby bezrobotne do składania wniosków.

1. Nabór wniosków dla pracodawców o refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia, w ramach programu specjalnego „Młodzi – ku zatrudnieniu”. Maksymalna wysokość refundacji wynosi 20.000 zł na jedno stanowisko pracy.
Termin składania wniosków do 30 listopada 2015r.

2. Nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy  w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
o organizację 3-miesięcznych staży z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące. Na organizowane miejsca stażu kierowane będą osoby bezrobotne od 30 roku życia, które spełniają kryterium osoby niepełnosprawnej lub osoby w wieku 50 lat i więcej.
Termin składania wniosków do 30 listopada 2015r.

3. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (I)”
realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł. Termin składania wniosków- do 30.11.2015r.

4. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł. Termin składania wniosków do 30 listopada 2015r.

Uwaga! Wnioski oraz kryteria dostępne są w PUP (punkt informacyjny oraz pok. 10) oraz na stronie internetowej pila.praca.gov.pl. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 67 215 11 24.