PUP ogłasza kolejne nabory wniosków

Data: 27-10-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

PUP ogłasza kolejne nabory wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Pile ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej, organizację staży oraz o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

1. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy  w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego.
Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł.
Szczegóły naboru

2. Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych od 30 roku życia w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20.000 zł.
Szczegóły naboru

3. Nabór wniosków w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy  w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego o organizację staży  3-miesięcznych z deklaracją zatrudnienia po stażu na co najmniej 3 miesiące.
Szczegóły naboru

4. Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pilskim (I)” realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego.
Maksymalna kwota refundacji wynosi 20.000 zł.
Termin składania wniosków do 6 listopada 2015r.
Na wniosku prosimy wpisać „WRPO”.
Szczegóły naboru

5. Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ze środków Funduszu Pracy przyznanych według algorytmu.
Maksymalna kwota refundacji wynosi: 20.000 zł.
Termin składania wniosków do 6 listopada 2015r.
Na wniosku prosimy wpisać „FP”

Żródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile