Nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury – złóż wniosek

Data: 08-10-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie kultury – złóż wniosek

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie nagrody Starosty Pilskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wnioski należy składać do 31 października 2015 roku.

Wnioski mogą składać oprócz Zarządu Powiatu również dyrektorzy instytucji kultury z terenu powiatu pilskiego, organy administracji rządowej i samorządowej, związki i stowarzyszenia oraz władze uczelni. Nagrody mają charakter finansowy i mogą być przyznane osobom fizycznym lub prawnym, a także innym podmiotom na podstawie oceny ich działalności lub osiągnięć. Corocznie może być przyznanych do 10 nagród. Rozpatrywane będą tylko te wnioski, które wpłyną w terminie i spełnią wymagania formalne. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 67 210 93 40.

Regulamin przyznawania nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury (Uchwała Nr XXXIII.316.2013 Rady Powiatu w Pile z dnia 24 października 2013 r.)

Wniosek o przyznanie nagrody