Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Data: 19-06-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Jak dbamy o bezpieczeństwo?

Debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie powiatu pilskiego zorganizowała w środę, 17 czerwca, Beata Różniak – Krzeszewska, komendant powiatowy policji w Pile. To kolejne tego typu spotkanie, które przeprowadzono w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”. Ciesząca się dużym zainteresowaniem debata odbyła się w obecności Rafała Kozłowskiego, zastępcy wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego w Poznaniu. Władze powiatowe reprezentował starosta Franciszek Tamas.

Głównym celem rozmowy było zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań mieszkańców powiatu w zakresie bezpieczeństwa. W trakcie spotkania przedstawiono wyniki pracy pilskiej policji z kilku ostatnich lat.

Można przypuszczać, że czerwcowe spotkanie nie było ostatnim tak spektakularnym etapem dialogu policji z lokalną społecznością, a kolejne debaty to kwestia czasu.