Rajd wystartował

Data: 27-05-2015    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rajd wystartował

Start sprzed Starostwa nastąpił w środę o 8:45. Chwilę wcześniej kilkanaście doskonale przygotowanych załóg wysłuchało ostatnich zaleceń organizatorów, wśród których tradycyjnie pierwsze skrzypce grał niezastąpiony Marek Pluciński. Ekipy odprawił zarząd powiatu w Pile, który dotarł na miejsce zbiórki w komplecie. Tak rozpoczęła się tegoroczna edycja Turystycznego Rajdu „Reporter”. W nim jak zwykle królują nasi wspaniali seniorzy, w większości związani z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Pile.

Tym razem sympatyczna kawalkada wesołych rajdowców udała się z Piły zdobywać gminę Wysoka. W trakcie zabawy uczestnicy poznają wiele ciekawostek związanych z ziemią wysocką i – niejako przy okazji – będą rozwiązywać niełatwe zadania teoretyczne. Całość zakończy wieczorna zabawa muzyczna przy ognisku.

***

Więcej zdjęć można znaleźć w galerii zdjęć, umieszczonej w lewym dolnym rogu strony.